Galaktyka Imprez:

WSPIERAMY

EKO
SZTUKA
NGO
BIZNES

O nas

Wiedza i umiejętności

Internet

Tworzymy i prowadzimy internetowe serwisy telewizyjne. Od pomysłu na scenariusz — po wyniki oglądalności. Stale monitorujemy nasze zasięgi, aby dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców, w różnych grupach wiekowych.

Kampanie medialne

Realizujemy kampanie medialne o zasięgu regionalnym i krajowym, kupujemy czas antenowy także od tradycyjnych nadawców między innymi, takich jak: TVP, Polskie Radio, Radio ESKA, Radio Plus, Radio UWM FM, MeloRadio.

Promocja

Przygotowujemy m.in. spoty radiowe i tv, audiobooki, filmy promocyjne i dokumentalne, reportaże, obsługa wydarzeń online. Całość w nowoczesnej, interesującej i inspirującej formie.

Badania oglądalności

Skutecznie docieramy do odbiorcy. Stale kontrolujemy zasięg i liczbę wyświetleń naszych materiałów filmowych. Na podstawie informacji od naszego partnera możemy dotrzeć do konkretnego obszaru. Budujemy komunikat w oparciu o różne grupy wiekowe.

Odkryj piękno swojego regionu!

Obejrzysz nas dosłownie wszędzie. Specjalizujemy się w wykorzystywaniu nowoczesnych narzędzi internetowych, gwarantujących dotarcie do konkretnych grup odbiorców w różnym wieku.

Telewizja Kopernik

Znamy się!

Pasja, zaangażowanie i profesjonalizm!

Oferujemy doskonałe wrażenia wizualne. Ostry obraz i czysty dźwięk to standardy naszej pracy!

Zobacz z nami, co dzieje się w Twoim regionie!

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie odbywają się najważniejsze wydarzenia w regionie. Odwiedzamy z kamerą liczne wydarzenia sportowe, kulturalne, poruszające tematykę społeczną. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie możemy pokazać społeczność regionu.

Stwórz z nami lokalną historię!

Ukaż wyjątkowość ludzi i miejsca, w którym żyjesz. Ułatwimy to tworząc Twój własny, spersonalizowany Internetowy Serwis Telewizyjny. Intuicyjnie skorzystasz z niego na komputerze, telewizorze z dostępem do internetu, czy po prostu smartfonie.

W-M Klub Biznesu i Business Centre Club

Rzetelne, potrzebne i zawsze pozytywne informacje, to nasz wyróżnik. Także w wydaniu biznesowym. A należy do Warmińsko-Mazurskiego Klubu Biznesu oraz Business Centre Club.

Warmia, Mazury… i cała Polska!

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba. Jesteśmy z Warmii i Mazur, jednak prowadzimy kampanie medialne niezależnie od szerokości geograficznej. Warszawa, Kraków, Wrocław, Trójmiasto, Kielce, tam też nas spotkacie!

Misja Telewizji Kopernik

Telewizja Kopernik to regionalna platforma telewizyjna, która oferuje swoim użytkownikom bogatą ofertę nie tylko Multimedialnych Serwisów Telewizyjnych, ale cały szereg usług. Kopernik.tv to wysokiej jakości realizacje audio-wideo zawsze pod ręką, dostępne na wszystkich urządzeniach mobilnych. Mimo że naszym podstawowym obszarem działania jest internet, w ostatnich latach coraz częściej jesteśmy angażowani także w prowadzenie kampanii, o zasięgu poza regionalnym wykorzystując wszelkie dostępne media, również te tradycyjne jak: prasa, radio i kanały telewizyjne.

Naszą skuteczność budujemy w oparciu o lata doświadczeń i otwarcie na potrzeby naszego Partnera. Telewizja Kopernik jest regionalną marką rozwijaną z ciekawości do ludzi i ich działań. Wieloletnie doświadczenie dziennikarskie, operatorskie i producenckie łączy z rzetelnością i siłą nowych mediów. Promujemy to, co dobre, przydatne i wartościowe. Jako Telewizja Kopernik jesteśmy zorientowani na potrzeby swoich widzów, a dbanie o jakość i wiarygodność przekazywanych treści, jest dla kluczowe.

Zobacz Warmię i Mazury naszymi oczami

Ludzie Telewizji Kopernik

Naszą redakcję tworzy zespół zbudowany z operatorów, montażystów, dziennikarzy i producentów wcześniej przez lata pracujących dla mediów ogólnopolskich. Nasze początki sięgają 2015 roku, gdy skrzydła zaczęło rozwijać Zrzeszenie MAZURYFILM – PRODUCENCI skupiające ludzi i firmy pracujące m.in. dla takich mediów jak: POLSAT, TVP, RADIO ZET, RMF FM. Jesteśmy zgranym zespołem. Wszystkich nas łączy pasja do tego, co robimy. Jesteśmy kreatywni, nastawieni na cel, lubimy naszą pracę, rozumiemy się bez słów. Dynamiczny obraz współczesnych mediów zmienia się jak w kalejdoskopie, dlatego błyskawicznie potrafimy się dostosować i spełnić życzenia nawet najbardziej wymagającego klienta. Stale się szkolimy, podnosimy nasze umiejętności, kochamy nowinki technologiczne.

Łatwo nas znaleźć, siedzibę mamy w ścisłym centrum Olsztyna – nowym budynku Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Tu mieści się nasza redakcja, studio radiowe i telewizyjne. Stąd ruszają nasze ekipy telewizyjne, żeby ukazywać, to co na Warmii i Mazurach najlepsze.